Hakkımızda

Hayatın her alanında, insan yaşamanın en değerli parçasına hizmet etmek için; iş gücümüzü daha da ileriye taşıyacak bir vizyon ile hareket ederek temsilcisi olduğumuz sektörümüz ile birlikte bugünü yarınlara taşırken, sahip olduğumuz tecrübemizle de geleceğin başlangıcını yazıyoruz.

2018 Yılında Mert Makine olarak Bandırma'da çıktık bu yolculuğumuza...

Şahıs firması olarak çıktığımız bu yolda, gelişerek 2022 Yılında Limited Şirketimiz ile yürüyoruz. Kurumlara, endüstriyel, tesislere ve şahıslara, en başta da profesyonelliğimizden ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden, AR-GE, tasarım, fizibilite, üretim, montaj-demontaj, devreye alma ve satış sonrası destek gibi projelirimizi özveriyle yürütüyoruz. Bu aşamalardan geçirerek başlattığımız her işimizde anahtar teslim projelerimiz ile en üst düzeyde memnuniyet sunmaya çalışıyoruz.

 Güvenilir, yüksek kalite ve uygun maliyetli makine imalat, borulama, konstrüksiyon, montaj-demontaj, silo-banker imalatı, ve bilimum proje taahhüt işlerini yüksek kalite ve özverili çalışmamızla yürütmekteyiz. 

 Sürekli değişen dünyamızda yeniliklere açık olan firmamız, bu değişime ayak uydurarak 2022 Yılında bünyesine TSE belgeli endüstriyel boya ve kutu profil alanında da perakende ve toptan satış faaliyetlerini katmıştır. 

 Çeşitli sektörlerdeki her büyüklükteki proje için yenilikçi, entegre iş ve teknik çözümler ile geniş bir hizmet yelpazesi sunarak iş alanı zorluklarınıza çözümler sunan, yetenekli profesyonellerden oluşan entegre bir ekibiz. 

 Sorunlarınızı opsiyonel sonuçlarla çözmek için mühendislik kaynaklarımızı, ekiplerimizi, iş gücümüzü ve donanımlı sistemlerimizi birbirine uyarlamaktayız.

 Misyonumuz müşterilerimizin olağanüstü sonuçlar elde etmesinen yardımcı olmak için en iyi Fiyat-Performans oranıyla en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hizmeti sağlamaktadır.

 Sürekli, değişen ve gelişen global dünyamızda, çözüm odaklı çalışarak müşterilerimizin operasyonel hedeflerini ve beklentilerini aşmak için sürekli iyileştirme, süreç düzenleme ve artan kalite için endüstrinin en iyi uygulamalarından yararlanmaktayız.

 En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

 Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyma misyonumuz ile geldiğimiz bugünün koşullarını yakalayarak hizmet vermeye ve firmamızı emin adımlarla daha da ileriye taşımaya devam etmekteyiz.


WhatsApp
Hemen Ara